Společenství čistých srdcí

Hlavní priorita

Nedávno mě velmi mile překvapil názor jednoho mého spolužáka na čistotu a panenství.
V hodině psychologie jsme měli vymyslet nejméně deset svých dobrých vlastností a pak to porovnat s názory druhých, co na nás oceňují oni. Všichni samozřejmě seděli nad papírem a moc toho nevymysleli. Pak jsme se otočily se spolužačkou na kluky, co sedí za námi, abychom si tedy řekli o sobě něco pěkného. Pak se na mě ale Lukáš podíval a řekl:„No tak já si myslím, že tvoje největší přednost je, že si taková ještě čistá, že si ještě s nikým nic neměla. To je tvoje hlavní priorita." Docela mě ten názor zarazil, protože jsou oba moji spolužáci nevěřící a většinou spíš za sebou slyším sexuální narážky apod. Říkají, že bez sexu žít nemůžou, ale panenství si váží a má pro ně velkou hodnotu. Říkám si, že mi to nějak nejde do sebe. Myslím, že muži potřebují naši pomoc v chápání jejich sexuality a v sebeovládání. Možná, že kdyby jsme my ženy naučily muže hned ze začátku, aby si nás vážili, a pomohli jim líp pochopit jejich sexualitu, vypadalo by to tu na světě třeba jinak.


Důležité kontakty:
P. Marek Dunda koordinátor SČS, marek@fatym.com
P. Vilém Štěpán, villelmus@seznam.cz, spoluzakladatel iniciativy SČS přijímá do SČS s přesahem za hranice ČR zvlášť Medžugorje.
Tisková mluvčí SČS Jana Julinková (roz. Brabcová)
zástupkyně tiskové mluvčí, na kterou je možné směřovat dotazy:
Anna Bekárková annabekarkova@gmail.com tel.: 736 522 818

phpRS PHP MySQL Apache
Tento web běží na upraveném redakčním systému phpRS.

Vyhledávání
Ubytování v České KanaděKomorníkUbytování KunžakChata rybníkaUbytování větších skupinChata KomorníkChata Jižní ČechyPenzion skupinyChata Česká KanadaPenzion Česká KanadaUbytování StrmilovRybařeníChata na Samotě

Přihlásit se (upravit nastavení)
Zapomenutí hesla
Zrušení účtu

Odhlášení

Registrace nového čtenáře