Společenství čistých srdcí

Modlitba studenta

Kategorie: Pro inspiraci

květina, zdroj: www.pixabay.com, CC0 Public Domain K blížícímu se začátku akademického roku a probíhajícímu školnímu, nabízíme zajímavou modlitbu...

Nebeský Otče, prameni moudrosti, ty jsi člověka obdařil schopností pronikat rozumem do tajů stvoření. Daruj mi zdravou zvídavost, abych v zákonitostech, jimiž se řídí běh stvořených věcí, poznával stopy Tvé přítomnosti.

Ježíši, vtělené Slovo věčného Otče, Ty jsi poznal námahy dospívání a svou moudrostí jsi předčil učitele Zákona. Daruj mi vytrvalost, abych i v náročných a zdánlivě nezáživných informacích dovedl hledat a rozpoznávat záblesky Tvé pravdy.

Duchu svatý, dárce všech darů, bez Tebe nelze dospět k pravému poznání. Provázej mě labyrintem poznatků a daruj mi opravdovou moudrost, aby mne i v složitých situacích života vždycky vedlo světlo Tvé lásky.

Panno Maria, trůne moudrosti, Ty jsi ve svém srdci uchovávala Boží pravdy a v tichu jsi o nich rozjímala. Otvírej mé srdce Boží milosti a vždy mě připravuj k přijímání Hospodinových darů.
Amen.

Sdílet

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0]

Autor: Anička Balintová | Vydáno dne 13. 09. 2017 | 527 přečtení
Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Důležité kontakty:
P. Marek Dunda koordinátor SČS, marek@fatym.com
P. Vilém Štěpán, villelmus@seznam.cz, spoluzakladatel iniciativy SČS přijímá do SČS s přesahem za hranice ČR zvlášť Medžugorje.
Tisková mluvčí SČS Jana Julinková (roz. Brabcová)
zástupkyně tiskové mluvčí, na kterou je možné směřovat dotazy:
Anna Bekárková annabekarkova@gmail.com tel.: 736 522 818

phpRS PHP MySQL Apache
Tento web běží na upraveném redakčním systému phpRS.

Vyhledávání
Ubytování v České KanaděKomorníkUbytování KunžakChata rybníkaUbytování větších skupinChata KomorníkChata Jižní ČechyPenzion skupinyChata Česká KanadaPenzion Česká KanadaUbytování StrmilovRybařeníChata na Samotě

Přihlásit se (upravit nastavení)
Zapomenutí hesla
Zrušení účtu

Odhlášení

Registrace nového čtenáře